Materiały promocyjne do opisów WWW

Poniżej znajdują się materiały, które udostępniamy naszym Klientom na potrzeby sprzedaży produktów zakupionych w naszej hurtowni HURTERO.pl

Aby przyspieszyć rozpoczęcie współpracy z nami umożliwiamy zarówno integrację plikiem XML w specyfikacji CENEO, CSV w specyfikacji HOME.pl jak i paczką ZIP ze wszystkimi materiałami (zdjęcia, banery, opisy), które można również pobrać poszczególnie wchodząc w kartę danego produktu i klikając w zakładkę "MATERIAŁY DO POBRANIA".


Miniaturki Allegro

W związku ze zmianami wchodzącymi w życie 1 lutego 2017, aby utrzymać Standard Allegro/Super Sprzedawcy i mieć wyższą pozycję na liście produktów należy używać miniaturek o maksymalnej rozdzielczości 2560 x 2560 z białym tłem. Poniżej przygotowaliśmy grafiki produktów, które spełniają te wymogi:

pobierz zbiorczą paczkę miniaturek allegro spełniających najnowsze wymogi z 2017


Szybka integracja

pobierz zbiorczą paczkę dla wszystkich produktów (zdjęcia, banery, opisy HTML)

pobierz spersonalizowany plik CSV - generowany z zawsze aktualną cena hurtową, kodem EAN, sugerowaną ceną sprzedaży i wszelkimi parametrami

pobierz plik XML (w specyfikacji CENEO) dla szybkiej i łatwej integracji - zawiera kody EAN

pobierz plik CSV (w specyfikacji HOME.pl) dla szybkiej i łatwej integracji

Materiały dla poszczególnych produktów

Aby uzyskać dostęp do wszystkich materiałów (m.in. opis produktu, opis html, opis allegro, materiały graficzne do pobrania, pliki do szybkiej integracji) - .
Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.
Zalety współpracy z HURTERO.pl
Zamknij